Kurumsal

Safe Bilgisayar

Bilgi ve İletişim Teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren SA-FE Bilgisayar, 2007 yılında kuruldu. Donanım, Yazılım ve danışmanlık alanlarında profesyonel ekibi ile kurumsal çözümler üreten SA-FE, Ege bölgesinde faaliyetlerine başlamış ve bugün ülkemizin her yerine hizmet sunan teknoloji şirketidir.

SA-FE Bilgisayar kuruluşundan bugüne hizmet kalitesinden ödün vermeyen çözüm odaklı kurumsal yaklaşımını sürekli geliştirmektedir. İstikrarlı bir büyüme grafiği ve güvenilir bilişim şirketi olma yolunda çalışmalarına devam eden SA-FE Bilgisayar kurumsal satış destek hizmetlerini ulusal arenada farklı kurumsal firma ve kuruluşlara sağlamaktadır.

SA-FE Bilgisayar proje uygulama metodolojisi standartlarının ve en iyi iş yapış senaryolarının projelerde kullanılması hem de satış öncesi araçların doğru kullanılarak müşterilerine katma değerli çözümler sunulması konularında üst düzeyde destek sağlamaktadır.

Vizyonumuz: SA-FE Bilgisayar, günümüzün gittikçe ağırlaşan rekabet koşullarında ulusal arenada yer almak isteyen şirketlere daha fazla katma değer sağlamayı hedefleyerek müşterilerine avantaj sağlamaktadır.

Misyonumuz: Teknolojik gelişmeleri takip ederek, şirket altyapısını sürekli yenilemek ve bilgi teknolojileri konusunda çağa damgasını vuran dünya şirketlerinin tüm kaynaklarını, bilgi ve deneyimlerimizle birleştirerek, müşterilerimize artı değer sağlayan çözümler üretme misyonu ile yola çıkmış bulunuyoruz.

14+

Yıllık Tecrübe

50+

Çözüm Ortağı

10000+

Ürün Çeşiti

150+

Marka İşbirliği